Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ci Learning Room Santander, innowacyjne narzędzie edukacyjne stworzone przez Fundację Becas Santander. Ta zaawansowana platforma oferuje szeroki zakres zasobów edukacyjnych, które mogą pomóc zarówno studentom, jak i wykładowcom w ich procesie nauki i nauczania.

Dlaczego warto korzystać z Learning Room Santander? Oto kilka kluczowych powodów:

1. Różnorodność treści: Learning Room Santander gromadzi ogromną bazę materiałów edukacyjnych z różnych dziedzin, takich jak finanse, prawo, zarządzanie, marketing, informatyka i wiele innych. Bez względu na to, czy jesteś studentem czy wykładowcą, z pewnością znajdziesz tam wartościowe materiały dostosowane do Twoich potrzeb.
  2. Bezpłatny dostęp: Ta platforma jest całkowicie darmowa dla studentów i wykładowców Wyższej Szkoły Finansów i Prawa. Oznacza to, że masz nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów i narzędzi edukacyjnych, które oferuje Learning Room Santander.
  3. Interaktywne narzędzia: Platforma oferuje wiele interaktywnych narzędzi, które pomagają w efektywnym uczeniu się i nauczaniu.
  4. Stypendia Santandera - w ramach informacji i aplikacji dostępnych na tej platformie znajdziesz również wiele interesujących ofert stypendiów programowych dedykowanym zarówno studentom jak i pracownikom naukowo-dydaktycznym.

Jak rozpocząć korzystanie z Learning Room Santander?

1. Zarejestruj się: Przejdź na stronę https://learningroom.becas-santander.com i zarejestruj swoje konto. Możesz użyć swojego adresu e-mail lub zalogować się za pomocą konta społecznościowego.
  2. Przeglądaj zasoby: Po zalogowaniu możesz przeglądać zasoby dostępne na platformie. Skorzystaj z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć materiały związane z Twoimi zainteresowaniami i przedmiotami (np. Digital transformation, tech trends, finance, etc.).
  3. Wykorzystaj narzędzia: Korzystaj z interaktywnych narzędzi, aby pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności.

Zachęcamy zarówno studentów, jak i wykładowców Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej do korzystania z Learning Room Santander. Ta platforma może być cennym wsparciem w procesie nauki i nauczania, pomagając w rozwijaniu kompetencji i osiąganiu lepszych wyników.

Nie przegap okazji, zarejestruj się już dziś na Learning Room Santander i czerp korzyści z tej wspaniałej platformy edukacyjnej!

Aleksander Sapiński, MSc
Pełnomocnik Rektora ds. Ogólnych