Miło nam poinformować, że niedawno mieliśmy przyjemność gościć w naszej Uczelni wybitną postać z dziedziny matematyki i edukacji Panią dr Agnieszkę Hermę, dyrektora Bielsko-Bialskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Wizyta wzbogaciła naszą społeczność akademicką i przyniosła wiele inspiracji dla naszych studentów i pracowników.

Dr Agnieszka Herma jest cenionym ekspertem w dziedzinie matematyki, doskonalenia nauczycieli oraz nowoczesnych metod nauczania. Jej bogate doświadczenie zawodowe, pasja i zaangażowanie w rozwój edukacyjny sprawiają, że jest autorytetem dla wielu osób związanych z sektorem oświatowym. Od wielu lat doktor Herma prowadzi liczne projekty doskonalące dla nauczycieli, wspierając ich w poszerzaniu umiejętności pedagogicznych i adaptacji do dynamicznie zmieniającego się środowiska szkolnego. W trakcie spotkania dr Agnieszka Herma spotkała się z JM Rektorem dr hab. inż. Jackiem Bindą, prof. WSFiP. Wizyta dr Agnieszki Hermy była wyjątkowym wydarzeniem, które umocniło naszą misję jako Uczelni. Jak podkreśla Założycielka oraz Dyrektor generalna Uczelni mgr Szarlota Binda "Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej zawsze dąży do zapewnienia wysokiej jakości edukacji i stałego rozwoju naszej społeczności akademickiej".

Dzięki gościnie dr Agnieszki Hermy mogliśmy poszerzyć nasze horyzonty, zdobyć nowe perspektywy i utrwalić naszą determinację do tworzenia nowoczesnego środowiska nauki.

Aleksander Sapiński, MBA