Z przyjemnością informujemy, że czasopismo ASEJ Scientific Journal of Bielsko-Biala School of Finance and Law (alternatywny tytuł: Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej) otrzymało prestiżowe wyróżnienie na polu naukowym. Ministerstwo Edukacji i Nauki przyznało naszemu czasopismu 100 punktów na wykazie publikacji naukowych.

ASEJ Scientific Journal of Bielsko-Biala School of Finance and Law to czasopismo naukowe o międzynarodowym zasięgu, publikujące artykuły z zakresu finansów i prawa. Czasopismo zostało założone w 1997 roku i od tego czasu stanowi ważne źródło wiedzy dla badaczy, pracowników naukowych oraz studentów zainteresowanych tymi dziedzinami.

Przyznanie 100 punktów na wykazie Ministerstwa Edukacji i Nauki to znaczące uznanie dla czasopisma i potwierdzenie jego wysokiej jakości naukowej. To wyróżnienie jest wynikiem solidnej pracy redakcyjnej, staranności w doborze artykułów oraz dbałości o rzetelność i oryginalność publikacji.

Dzięki tej prestiżowej ocenie Ministerstwa Edukacji i Nauki, ASEJ Scientific Journal of Bielsko-Biala School of Finance and Law staje się jeszcze bardziej wiarygodnym źródłem wiedzy dla społeczności akademickiej, a także dla praktyków związanych z dziedziną finansów i prawa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z artykułami publikowanymi w czasopiśmie ASEJ Scientific Journal of Bielsko-Biala School of Finance and Law oraz do korzystania z wiedzy dostępnej na jego łamach. Dzięki tym publikacjom możemy wspólnie poszerzać naszą wiedzę i wnosić innowacje do dziedziny finansów i prawa.

Aleksander Sapiński, MBA
Zastępca Redaktora Naczelnego